about
چرا ستون؟

ما همان محصولی را ارائه می‌کنیم که خودمان را لایق آن می‌دانیم!

این مجموعه با در اختیار داشتن سه دیتاسنتر قدرتمند در ایران و با گستردگی جغرافیایی و شبکه‌ای و حضور در نقاط متعددی در اروپا، آمریکای شمالی و شرق آسیا و با بهره‌گیری از به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا، همان زیرساختی را ارائه می‌کند که تاکنون به بزرگترین شرکت‌های ایران مانند بازار، دیوار و بلد نیز ارائه کرده است.

customers

داستان ستون

داستان ما از یک اتاق در طبقه‌ی بیستم برج نگار آغاز شد، جایی که اهمیت زیرساخت بازار و دیوار برایمان دوچندان شد و تصمیم گرفتیم که آن را خودمان بسازیم تا از کیفیت آن مطمئن شویم. اوایل زمستان ۹۵، زمانی که توانستیم از اولین امتحان‌های خود برای محصولاتمان سربلند بیرون بیاییم، عزم خود را جزم کردیم تا محصولات بیشتری توسعه دهیم و تبدیل شویم به یک ستون، پیشرو در زمینه‌ی خدمات ابری و هوش‌مصنوعی.
هدف ما از همان ابتدا این بود که این امکان را فراهم کنیم تا هر صنعتی بتواند با خیالی آسوده از همان زیرساختی که دیوار و بازار با بیش از ۴۰ میلیون کاربر بر روی آن استوار هستند، استفاده کند.

story
products

محصولات ستون

ستون بیش از ۱۲ سرویس کاملا ویژه برای طیف گسترده‌ای از صنایع را در زمینه‌ی زیرساخت ابری و هوش‌مصنوعی ارائه می‌کند.

مشاهده محصولات

شبکه جهانی و نقاط حضور

ستون، با دراختیار داشتن ۲۰ پاپ‌سایت در نقاط کلیدی جهان و با کمترین تاخیر و توان عملیاتی بالا، بر آن است تا تجربه‌ی خوبی را برای هر کسب‌و‌کار اینترنتی فراهم کند. گستردگی جغرافیایی سرورهای ستون و حضور در نقاط متعدد در اروپا، آمریکای شمالی و شرق آسیا به دستیابی به این مهم کمک کرده‌اند.

global network

چرا ستون؟

مقیاس‌پذیری و ارائه‌ی بهترین خدمات به بزرگترین جامعه از مشتریان

ستون، با ارائه‌ی باکیفیت‌ترین محصولات، به طیف پویا و فعالی از بزرگترین مشتریان با بیش از میلیون‌ها کاربر، سرویس‌دهی می‌کند و آمادگی سرویس‌دهی به هر صنعتی با هر اندازه‌ای را دارد. ویژگی مقیاس‌پذیری که در همه‌ی سرویس‌های ستون ارائه شده است به مشتریان کمک می‌کند تا وقت خود را بدون هیچ دغدغه‌ای، صرف بزرگ‌تر کردن کسب‌و‌کارشان کنند.

scale

بالاترین امنیت

امنیت در ستون یک اصل است. ستون طراحی شده است تا یک محیط انعطاف‌پذیر و امن رایانش ابری را ارائه کند. متخصصان ستون از اولین روزهای طراحی و پیاده‌سازی سرویس‌ها، امنیت را به‌عنوان یک اصل اساسی در ارائه‌ی خدمات ابری در نظر گرفته‌اند. این امنیت حاصل استفاده از بهترین سخت‌افزارها، بهترین ابزارهای امنیتی و بهره‌گیری و پشتیبانی از به‌روزترین استاندارد‌های امنیتی‌ست.

security

رشد سریع همگام با نوآوری‌های روز دنیا

ما برآنیم که هم‌گام با رشد سریع فناوری حرکت کنیم تا بتوانیم بهترین سرویس‌های ابری را مطابق با استانداردهای برتر دنیا به مخاطبان خود ارائه کنیم. از تغییرات استقبال می‌کنیم و با اصلاح مداوم کاستی‌ها به بهبود پیوسته‌ی محصولاتمان متعهد هستیم چرا که خودمان را لایق بهترین‌ها می‌دانیم. نوآوری و بهبود مداوم محصولات ستون، پشتیبان چشم‌اندازهای کسب‌وکار شما خواهد بود.

growth

ارائه بالاترین سطح تکنولوژی

متخصصان ستون به‌طور مداوم در حال به‌کارگیری به‌روزترین تکنولوژی‌ها هستند تا سرویس‌های جدیدی را ارائه کنند. استفاده از خدمات ابری و هوش‌مصنوعی ستون در کنار هم به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با کمترین دغدغه به پیاده‌سازی ایده‌های نوین خود پرداخته و به‌جای صرف وقت و هزینه‌ی گزاف برای آماده‌سازی زیرساخت لازم، بر روی کسب‌و‌کار خود تمرکز کنند .همچنین سرویس‌های هوشمند ستون در زمینه‌ی صدا، تصویر و پردازش زبان طبیعی، این امکان را فراهم کرده است تا مشتریان بتوانند در کمترین زمان بهترین راه‌حل‌های هوشمند در زبان فارسی را ارائه کنند.

high-tech

دیتاسنتر ندا

اکنون با افتتاح دیتاسنتر خودمان در آبان ۹۹ و با همراهی بیش از ۱۴۰تن از برترین متخصصان فناوری اطلاعات در ایران بر آن شدیم تا مصمم‌تر از قبل اعلام کنیم که توانایی ارائه‌ی بهترین خدمات زیرساخت ابری و هوش‌مصنوعی را داریم.

neda

تماس با تیم فروش

متخصصان ما به شما برای دستیابی به بهترین راه حل متناسب با نیاز کسب‌وکارتان، کمک می‌کنند.

ارتباط با تیم فروش
products

محصولات ستون

راهنمای استفاده به تفکیک از هر محصول

مشاهده محصولات
docs

مستندات

مستندات فنی و راهنماهای استفاده از سرویس‌ها

مشاهده مستندات